Random Article

 
DELTA
 

 

Hakkımızda

1995 yılı itibariyle plastik ve inşaat malzemeleri piyasasında bulunan İsmail KARASU; 1998 yılında üç ortaklı Delta Plastik İnşaat San. Ltd. Şti olarak ticaret dünyasında varlığını sürdürmüştür. Toptan plastik ve inşaat malzemeleri satışına devam etmiştir.

2005 yılı itibariyle; Çin de kurmuş olduğumuz Qingdao Delta Plastic Machinery Co., Ltd makina üretim fabrikamız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Şirketimiz ağırlıklı olarak extruder tabanlı; çember bant üretim hatları, damla sulama hatları, ağaç plastik kompozit profil hatları, yer altı korige boru hatları, polimer işleme, endüstriyel otomasyon, geri dönüşüm hatları üzerinde ihtisaslaşmıştır.

İlkemiz, en son ve yüksek kaliteli üretimler ve üretim teknolojilerini araştırıp geliştirmektir. Üretim kalite anlayışımız ISO9001:2008, CE sertifikaları ile sürdürmekteyiz.

2010 yılı itibariyle de yüksek kaliteli 6 tip modelde fırça üretim tesislerimiz ile de hizmet vermekteyiz.

Çalıştığımız başlıca ülkeler ve merkezler; Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Kanada, Güney Kore, Japonya, Rusya, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Meksika, İran, Suudi Arabistan, Romanya, Mısır, Endonezya, Singapur, Tayvan, Hong Kong, Malezya gibi ülkelerde çeşitli çalışan hatlarımız mevcuttur.